Hledáte takový obal, který byste po jednom použití nemuseli hned zahodit do koše? Hledáte obal, do kterého budete moci bez obav zabalit různé sypké, drobné a citlivé věci? Určitě vás v tomto ohledu osloví uzavíratelné zip sáčky, které splňují přesně to, co právě hledáte.
Můžete do nich zabalit i tak citlivé zboží jako jsou třeba bylinky anebo nějaké jiné koření či potravinové směsi. Jejich velkou předností je totiž to, že jsou odolné jak k vodě, tak i ke vzduchu – jsou voděodolné a vzduchotěsné. K zabaleným věcem tak nikdy nepronikne nic, co je v tomto směru nežádoucí.
pět balíků
A samozřejmě mají ještě jednu další velkou přednost, kterou hledáte, a tou je možnost opakovaného otevírání a zavírání takového sáčku díky praktickému plastovému zipu. Můžete si vybírat hned z několika provedení těchto sáčků. Samozřejmostí je dostupnost hned ve více než desítce různých rozměrů, takže ať už potřebujete zabalit cokoli, věci drobné i ty o velkém objemu, tak si mezi jednotlivými nabízenými velikostmi jistě vyberete tu pravou. Nicméně jistě vás zajímají i možnosti zavírání takového obalu.
mailová komunikace
Plastový zip je tvořen třemi tenkými lištami, které k sobě dokonale přilnou a dovnitř sáčku tak nepropustí zhola nic, co tam nemá být. Můžete si zvolit sáčky s jednoduchým plastovým zipem, sáčky, které budou mimo zipu opatřeny také praktickou dírkou, třeba pro jejich zavěšení na stojan v prodejně, anebo sáčky, kde bude zip navíc doplněn jezdcem, pro ještě snazší a pohodlnější otevírání/uzavírání. Tento typ obalu se tedy maximálně přizpůsobí vašim potřebám a záleží jen na vás, co konkrétně hledáte a k jakému účelu budete tyto zip sáčky využívat.
zip a mraky
Takový typ obalu také ocení všichni vaši zákazníci, kteří kladou důraz na šetrnost k životnímu prostředí. Vzhledem k tomu, že tento obal můžete díky způsobu jeho otevírání a jeho pevnosti používat opakovaně, snížíte tak množství zbytečně produkovaného plastového odpadu.