Pro někoho to může znamenat jen pouhá úschovna na peníze, kreditní karty a možná na spousty dalších papírků, které stejně postrádají v těchto prostorách smysl. Pro ženu je to zkrátka něco víc. Jedná se o součást, která doplňuje její celkový outfit. Mužská populace si většinou vystačí s jednou verzí peněženky a ještě nosí peníze stejně různě po kapsách. To ale neplatí pro ženu.
dámská peněženka
Ta má v zásobě peněženek několik, především se zaměřuje na jejich praktičnost a podle situace na jejich využití. Mnohdy stačí úplně malinká, protože samotná kabelka nebo batůžek na záda nejsou moc prostorově velcí. Ale pak jsou společenské události, kdy musí i tento doplněk vyniknout. Pěkně uspořádané přihrádky umožňují pěkně oddělit mince od papírových bankovek a například boční strany jsou připraveny na kreditní nebo jiné slevové karty. Pokud jsou peněženky dámské na zip, tak všechno elegantně schovají a nehrozí žádná ztráta.

peněženka dámská na zip

Zip není jediné zapínání

Peněženek je na trhu skutečně velké množství. V podstatě od velmi malých až po vzhledově tak velké, jako je kabelka psaníčko. To samé platí o barvě a materiálu, z kterého jsou šité. Vyrábí se jednobarevné, dekorativní nebo i s tematickými obrázky. To zase nahrává výběru, kdy se dá pěkně sladit s oblečením nebo událostí, na kterou jsme se rozhodli vydat. Dokonce i zapínání je odlišné. Mohou být na klasický všitý zip, případně ji budou zdobit minimalistické cvoky, ale i elegantní sponky. Jinak to nebude ani s cenou, kdy například peněženka z kůže nebude vynikat pouze elegancí a vůní po klasickém materiálu, ale samozřejmě bude cenově odlišná od ostatních klasicky stylových produktů.

Utrácíme stylově

Není nad to mít ve všem přehled a pořádek. Takové zkrátka ženy bývají, a proto jim peněženky přináší určitou úlevu a vnitřní klid. Peníze si krásně vyskládají podle svého vlastního uvážení do samostatných přihrádek, mince důkladně uzavřou do oddělené kapsičky a do vyřezaných otvorů najdou místo pro vizitky, které je dobré mít po ruce a samozřejmě kreditní a slevové karty. Takové poklady nikdy nesmí chybět. Žena se pak velmi rychle a s přehledem dokáže orientovat při placení u samotné pokladny. A nerozhodí její vnitřní klid ani úsměv pěkného urostlého prodavače nebo vedoucího prodejny.