Fulltone ocd v2 je velmi kvalitní pedál, se kterým budete jistě spokojení. Jak jinak si vysvětlit potom desítky spokojených zákazníků? Zákazníci jsou to nejdůležitější, co prodejce a distributor může mít. Jedině zákazníci dělají obchod obchodem a díky nim taky obchod může prosperovat. Proto je taky velmi důležité, aby obchod nabízel jen samé kvalitní věci. Ale to taky není všem. Správný a kvalitní obchod musí mít skvělé vedoucí, aby vedli obchod správným směrem a aby prodavači byli příjemní na zákazníky. Není nic horšího než protivný prodavač. To bych si ani sebevíce kvalitní a stylový pedál fulltone ocd v2 nikdy nekoupila. A to fulltone ocd v2 nutně potřebuji ke hraní a dávám si na tomto pedálu hodně záležet. Ale jeden takový případ znám, kdy byl prodavač tak protivný, že jsme odešla z obchodu s prázdnou a raději jsem si zboží pořídila jinde.

Kvalitní hudba je prima proti stresu.

Co na tom, že jsem fulltone ocd v2 potřebovala, ale přeci neudělám radost někomu, koho očividně vyrušuji nebo mu vadím. A tak jsem odešla s prázdnou. Doufám, že tam byly kamery, aby vedoucí obchodu potom věděl, jak se jeho prodavač chová k zákazníkům. Tohle se vážně nedělá. A tak jsem si fulltone ocd v2 pořídila na internetu, kde jsme nemusela čelit divným a protivným prodavačům.

Každý má rád hudbu.

Nicméně bych vám ale fulltone ocd v2 ráda doporučila. Za mě je to velmi kvalitní výrobek a taky mohu potvrdit, že má velmi dlouhou životnost. Tady se nejedná o žádný aušus! Tady jde o kvalitní práci a jde vidět, že si na tom dali lidé a výrobci hodně záležet. A tak není divu, že je velmi často vyprodaný. Proto pokud máte zájem, tak s nákupem neváhejte nebo na vás jistě nezbude. Taky vás jistě překvapení skvělá spotřeba, a to 8 mA, takže je to výhodné. Taky napájení je jednoduché, 9V baterky síťový lehký adaptér 9. 18V DC, takže myslím, že se to bude hodit každému. A proto si myslím, že s tím skvělým pedálem budete jedničky a nic vám nezkazí skvělý poslech, který tady můžete díky výrobku zažít. Zkuste to a uvidíte sami.