Legíny. Kdo by neznal tenhle skvělý kousek dámského šatníku. Má je každá žena, nejspíš má každá i víre legín. Jsou prostě skvělým kouskem pro svoje pohodlí, které dávají své nositelce. Na sportovní aktivity se snad ani nedá jít v jiném oblečení, než v legínách.

Prostě posilovna co na sebe? Legíny.

Aerobic a co sem na sebe? Pochopitelně legíny.

Běh? Legíny!

Jízda na kole. Pochopitelně opět legíny.

A co ty ženy, které sport přímo nevyhledávají? Pro ně legíny snad nejsou? Ale ano, legíny jsou opravdu pro každou! I kdyby měla jít v legínách jen na malou procházku do parku se psem. Nebo třeba s dětmi na výlet. Legíny jsou opravdu úžasné a pohodlné, pěkně přilnou na tělo, nikde neřežou, nikde neškrtí. Pokud nemáte vyloženě štíhlou figuru, nezoufejte, legíny jsou totiž i pro vás. Opravdu. Díky svému speciálnímu střihu, který je schválně udělaný tak, aby formoval postavu, vám legíny pěkně pozvednou a zformují zadeček a vyšší pas siluetu opticky zeštíhlí. Pokud byste stále nebyla před zrcadlem snad spokojena, přehoďte přes sebe nějaký volný a dlouhý top, který skryje vaše problematické partie a hned se budete líbit i sama sobě.

legíny

Na teplé letní počasí, nebo právě i na sport, při kterém si tělo opravdu zahřejeme, jsou ideální dámské krátké legíny https://www.disstyle.cz/capri-leginy, tak zvané ¾ legíny. Ty jsou pro parné dny jako dělané a díky své ideální délce, která ponechává volné lýtko, poskytnou v tomto období své nositelce opravdové pohodlí.

legíny

Vybírejte z různých barev, můžete volit i velikost a přitom nemusíte obíhat kamenné obchody, objednáte z pohodlí domova. Pokud se stane, že se netrefíte do své velikosti, obchod vám legíny vymění a pokud se přece jen rozhodnete, že legíny pro vás prostě vhodné nejsou, můžete je do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. To je dané ze zákona, jedná se totiž o internetový obchod.