Dovolte mi představit společnost Betonové ploty Pohořelice https://www.montazmpc.cz/betonove-ploty-pohorelice/

Doba je velmi uspěchaná a každý z nás si rád odpočine v klidu a bezpečí svého domova, stejně tak ochrana majetku u právnických i fyzických osob, má jednu společnou věc a to potřebu kvalitního oplocení, které vám naše firma zhotoví na klíč, včetně naprojektování a kalkulace. Kolektiv našich profesionálů vám navrhne řešení, jak pro soukromé domy, chaty, pozemky, stejně i tak průmyslové areály, dílny, autobazary, autoservisy apod. Není naší prioritou, za každou cenu upřednostňovat zisk, před spokojeností zákazníka a navrhujeme plotové sestavy, nejen podle přání zákazníka, ale i podle jeho finančních možností a víme, že spokojený zákazník, naši společnost doporučí svým přátelům, známým, či obchodním partnerům.

výstavba

Bezpečnost a ochrana majetku jsou základní atributy, kvůli kterým v historii vznikaly první ochranné a obranné ohrady, kolem lidských sídlišť a osad. Ono poslání těchto oplocení, se historicky ani moc nezměnilo a se stoupající kriminalitou, je kvalitní oplocení, základním prvkem pasivního zabezpečení budov a objektů. Každý mechanický problém, může potencionálního vetřelce odradit a v souběhu s aktivním zabezpečením domu, či budovy je, nejlepším řešením pro bezpečnost vašeho domova, či firmy. Již při realizaci plotu máme na paměti, aby bylo později naše oplocení, či brána, možno doplnit dalšími prvky, pro vaše bezpečí. Je samozřejmostí, že ochranný prvek, není jedinou žádanou vlastností oplocení.

návrh

Mezi funkce, které jsou nejnápadnější, je také funkce estetická a krajinotvorná. Díky široké nabídce dekorů, ať již jednostranných, či oboustranných, individualizaci bran, či branek a sloupků si troufáme tvrdit, že vyhovíme naprosté většině zákazníků. Další funkcí je zabránění migrace zvěře, ať již ven, či dovnitř. Posezení v závětří a stínku s přáteli, vám umožní funkce oplocení, kdy slouží, jako povětrnostní ochrana a díky kvalitnímu oplocení se zamezí i nevítanému odpadu, který vítr dokáže roznést, na ty nejnesmyslnější místa. Jsme nachystáni splnit vaše přání, za přijatelnou cenu. Konkrétní odpovědi na vaše otázky najdete na našem webu.

Budeme se na vás těšit.