Jakou máte rádi společnost? Je totiž opravdu mnoho druhů společností, kterou lidé vyhledávají. Já mám totiž ráda velice společnost ráda takovou, kde je sranda a kde se nikdo nebere moc vážně. Protože nemám ráda takové lidi, kteří se berou moc vážně a dělají ze všeho velkou hlavu anebo také velké problémy. A třeba například můj dědeček byl velice velký pohodář, který byl flegmatik a všechno mu bylo jedno. Pokud se někdo doma hádal a dědeček byl u toho přítomný, tak se jenom smál, mávl nad tím rukou a řekl, jak se takhle někdo může hádat, když život je krátký. Dědeček měl v tomhle pravdu. Já jsem bohužel ale zase velký cholerik, pravý opak dědečka. Takže já se opravdu rozčiluji nad vším a když jsem v nějaké společnosti, kde se lidé hádají, tak mám z toho nervy a deprese, že se začnu hádat taky. Já vím, že to není ideální a že to není dobré.

 
Mám ráda veselou společnost.
 

Měla bych jít příkladem třeba mým dvěma dětem. Protože já se nervuji i před a dětmi, což není ideální a já jsem si toho zcela vědoma, ale nedokáži si pomoct. A docela mě to mrzí, ale já, když jsem opravdu špatné společnosti, tak mně začne bušit srdce a potí se mi dlaně. Proto taky jsem ráda, že moje děti chodí do kroužku, kdy mají krásnou veselou dětskou společnost a skvělé paní učitelky, kde se učí malovat a taky se vyučují keramiku.

Není nad prima náladu!

Jsem ráda, že moje děti jsou ve společnosti, ve které si přejí. A já se před dětmi ale snažím dost krotit a myslím si, že někdy se mi to občas podaří. Já ale bohužel svou povahu změnit neodkážu, i když bych si to moc přála. Zkoušela jsem různé triky, které jsme četla na počítači, ale mě nic moc nepomohlo. Holt jsme taková, jaká jsem. A bohužel mi v tom nepomůže, když se budou pohybovat ve špatné společnosti, což se mi úplně nedaří. Nedaří se mi vyhýbat špatné společnosti a negativním lidem, což je škoda.