Bez menšího zaváhání můžeme říct, že jsou MUŽI rozdílní. Nejen, že každý vypadá jinak, tak se rozdílně chovají. To, jak na nás ženy působí, je podmíněno tím, co v nich sami vidíme. Jestliže je Vám MUŽ sympatický, pořád to nic neznamená. Ale co přijde, pokud Vám MUŽ začne lichotit? Jistě se to líbí každé žene. Jenže ne každá žena věří tomu, že to myslí MUŽ vážně. Proto se většina žen chová zvláštně, jestliže ji MUŽ ukládá komplimenty. Je to tím, že nechovají k sobě vzájemné sympatie? Je to zraněnou důvěrou v mužích? Nebo jsou ženy z hlediska hezkých slov uzavřeny?

Muž, žena smích

MUŽ a jeho lichotky…..

Musíme si narovinu přiznat, že ženy milují náklonost MUŽŮ. Obzvlášť pokud jde o milá slova, ze kterých se nám podlamují kolena. Jestliže se žena neutápí v minulosti, pak je příznivě nakloněna přízní MUŽE. Komu by nebylo příjemné poslouchat hezká slova, navíc od sympatického protějšku. Jistě lichotky vnímáme různě, hodně záleží na vzájemném porozumění.

MUŽ plný lichotek, které nemyslí vážně..

Lichotky, které MUŽI používají pouze na ulovení žen a nejsou nikterak podstatné. Většinou je MUŽI používají za účelem ulovit si kořit. I když to může působit věrohodně, ne vždy to myslí MUŽI vážně. Jakmile ženu oblbnou na plné čáře, dostanou co chtějí a jsou o dům dál. Musíme si ale uvědomit, že herecké výkony mužů jsou opravdu geniální. Proto jim ženy snadno naletí a pak litují.

Nutno podotknout, že není lék na zjištění opravdové skutečnosti. Každý si tím projde a zjistí, zda to bylo upřímné nebo pouze herecká parketa.

Muž a žena v objetí

MUŽI bez lichotek a jak to vidíme my ženy?

Takové MUŽE ne zřídka také potkáváme. I když se MUŽI žena líbí, může se stát, že ze sebe nedostane ani hlásku. Musíme si přiznat, že každý MUŽ není obdařen slovní zásobou, která je spojená s lichotkami a dvořením se k ženě. Každý na to není a má různé metody. Nutno ale podotknout, že ženy jsou rády zahrnuty něžnými slovy. Každá žena potřebuje nějakou tu náklonost, aby se ujistila, že je stále v kurzu. A co si budeme povídat, ženy se rozplývají na slovy, ze kterých je žena totálně odvařená.

Na závěr bych chtěla podotknout, že každý MUŽ JE JINÝ a každý má jiné metody, jak se dvořit ženě.