Myslíte si, že pánové jsou všichni stejní? Že žádný muž není odlišný. Podle mého názoru jsou muži v něčem úplně stejně anebo podobní. A to hlavně v tom, že všichni muži mají vysoké ego a chtějí se předvádět. Myslím si, že to docela škoda, protože taky mnoho ženu nemá ráda takové machýrky anebo takové může, kteří se jenom předvádějí. A myslí si, že snědli všechnu moudrost světa. Abych se vám přiznala, tak takové muže opravdu nemám ráda, protože nemám ráda namachrovaný frajírky. A taky samozřejmě, že mám ráda muže, kteří mají takové přiměřené sebevědomí a jsou milí a galantní.

Muži jsou jako alfasamci.

Sice chápu, že někdy pánové za to nemohou, že se prostě s takovou povahu narodí, že mají takový charakter, kdy chtějí být opravdu největšími samci na světě. Chápu, že každý muž má své ego, jenomže taky uznávám takové chování, že opravdu nic se nemá přehánět, a to ani pánové se svým vysokým egem. A je asi jasné, že každý muž chce být nadsamec a alfa samec, ale to taky není všechno. Já raději dávám přednost takový mužům, kteří jsou citliví a mírní a dokážou zajistit mě a rodinu. Mám ráda milované a citlivé že, kteří jsou romantici. Já nemám ráda takové typy můžu, kteří jsou cholerici anebo workoholici.

Muži jsou ovšem různí.

A právě můj poslední přítel byl cholerik a workoholik, takže jsem ho viděla jenom pár hodin denně. Někdy mi to ale nevadilo, protože když přítel přišel domů a byl opravdu hodně nabroušené a naštvaný, tak to potom stálo za to. A taky jsem kolikrát chytila pár facek a myslím si, že tohle žádný muž by si neměl dovolit ať už je jakékoliv. A proto jsem si řekla, že raději budu sama, než abych měla vedle sebe muže, který je cholerik a který mě občas uhodí. Kdybychom spolu měli děti, tak bych taky měla strach, že by ten muž někdy uhodí naše děti a tohle by mě opravdu hodně mrzelo a třeba bych potom udělala nějakou hloupost. Takže agresivního a cholerika muže už opravdu nikdy nechci.