Vždy perfektně připravená ordinace našeho praktického lékaře. V lékárně je vždy k dispozici náš lék, a pokaždé je perfektně zásobena. A v nemocnici je pro každého pacienta připraveno vše, co je k jeho léčení nutné. Kdo za tím ale stojí? Zásobování jakékoliv kliniky, ordinace, nemocnice, či výzkumného ústavu je velmi složitý úkol, který, samozřejmě, obnáší mnoho podmínek, pravidel, i nařízení. Tak například samotní výrobci léčiv musejí být certifikovaní, osvědčení, a v neposlední řadě, samozřejmě, také kvalitní. Vyrobené a připravené medikamenty jsou následně naskladněny ve specializovaných skladech. Ty jsou, mimo jiné, zabezpečeny před různými škůdci, apod. Pro takový sklad je samozřejmostí speciálně upravená teplota, a mnoho dalších, přísně kontrolovaných podmínek. Zde také najdeme speciálně vyškolené pracovníky, kteří pravidelně podstupují školení.

lékárna

Po naskladnění, a následném objednání medikamentů do konkrétní lékárny, kliniky, či ordinace, přichází na řadu přeprava zdravotnického materiálu. Ta je možná takřka do všech zemí Evropy, přičemž dostupná je pro všechny země celé Evropské Unie (tedy například Česká republika, Slovensko, Německo, Belgie, Itálie, nebo Polsko). Mimo Evropskou Unii je pak možné léčiva distribuovat do států SNS (kam spadá například Bělorusko, Kazachstán, nebo Arménie, či Rusko), a do ostatních států. Vozidla, která jsou k přepravě léčiv určena, jsou rovněž speciálně upravena. Hlavním faktorem je pak především upravení teploty.

spolupráce

Pokud jste majitelem některé z lékáren, klinik, či ordinací, jistě Vás překvapí nejen spolehlivost, rychlost, a bezpečnost přepravy léčiv, ale také jejich vysoká kvalita, za překvapivě nízkou cenu! Pokud se rozhodnete zásobování své lékárny, či ordinace, svěřit do rukou profesionálů, zajisté Vás nadchne také možná sleva pro stálou klientelu.