Když se zamyslíte nad tím, jak nás oslovují reklamní předměty a reklama obecně, možná si sami vytvoříte svůj vlastní pomyslný seznam položek, které považujete za atraktivní, a soupisku těch, co u vás totálně propadají. Těmi největšími propadáky jsou obvykle tiskoviny, protože i když vám přinesou cosi zajímavého, je jich už tolik, že jsme jimi přehlceni, a málokdy se stává, že byste si nějaký leták doma uschovali do šuplíku třeba na památku.

Chcete-li tedy uspět s propagací, a to tak, aby ji lidé vnímali s radostí a s dobrým pocitem, věnujte svůj čas a energii do potisku předmětů denní potřeby, co lidé milují.

Co máme nejvíc rádi

Milujícího partnera a své děti, rodiče či prarodiče – ty uvádíme na první místo, i když je nebudete samozřejmě nechávat potisknout nějakým vtipným textem.

Hrnky – jistě i vy máte svůj oblíbený hrnek na kávu, na čaj nebo třeba na mléko či kakao. Na hrncích se perfektně vyjímá nějaký kontrastující motiv, například na červeném hrnku bílý nápis či fotka v bílém rámečku. A klidně to může být motiv některé z těch bytostí, které milujeme.

hrnek ve tvaru srdce

Propisky a zápisníky nebo obaly na mobily – potisk na tyto předměty je rozhodně dobrá volba, neboť právě to jsou věci denní potřeby, bez kterých se neobejdeme. Propiska na stole, vedle ní papírový blok a mobil vás mohou provázet doma i na pracovišti a spolu s nimi i ten potisk, který jste obdrželi třeba k narozeninám.

reklamní barevné pastelky

Reklamní pastelky – zejména dětem přináší neobyčejnou rozkoš, všimněte si, kolik dětí doma rádo maluje, a to i přesto, že mají kreslení (výtvarnou výchovu) jako předmět školní výuky. Darovat jim pastelky s potiskem je velmi originální a pokaždé, když budou brát pastelku do ruky, toho potisku si všimnou. A samozřejmě to nemusí být jen děti, i dospělí rádi malují pastelkami nebo třeba uhlem či tužkou. A nemusíme být ani výtvarně nadaní, malování je prostě skvělá zábava.