Ženy prostě milují květiny, tak je to snad odpradávna. Pokud nevíte, co darovat manželce, sestře nebo třeba kolegyni, určitě vás napadlo, že můžete darovat květiny. Ty neurazí nikoho, dají se snadno sehnat, a můžete za ně utratit pár korun nebo i tisíc. Mohou se různě kombinovat, dozdobit i dalším materiálem, a proto jde o dárek, který je stále velmi vyhledávaný. V posledních letech k nám dorazil trend ze zahraničí, a to je květina darovaná v dárkové krabičce, kde kytice vydrží mnohem déle. Flower box https://www.lepaso.cz/Flower-boxy-c3_547_2.htm je k dostání již hotový v květinářstvích, nebo můžete sehnat právě u nás prázdný, a poradit si s jeho výzdobou sami.

box s květinami

Různé výšky, tvary i barvy
Vhodně zvolená krabička dokáže pozvednout celou kytici ještě výš. Celá vazba vypadá luxusněji, a díky tomu, že v ní můžete květiny zalévat, vydrží opravdu dlouho. Jak to celé funguje? Jednoduše. Dá se říct, že jde o jakousi náhražku klasické skleněné vázy. Box má uvnitř igelit, takže pojme tekutinu, aniž by prosákla ven. Jsou proto velmi využívané u aranžérských prací, protože se do nich dávají květiny i sušené dekorace. Oboje v nich vypadá zkrátka parádně. Pokud si vyrábíte dekorace třeba na Dušičky nebo jen tak do obývacího pokoje na konferenční stolek, můžete do něj vložit florex, a do něj vpíchat květiny, větvičky, zkrátka co vás napadne.

kytice v boxu

V naší nabídce najdete mnoho potisků a tvarů, aby si každý opravdu mohl vybrat, co se mu líbí nejvíce. Různé boxy se hodí na různé příležitosti, a proto u nás najdete velký výběr. Mezi nejoblíbenější patří například srdce či krabice s nápisy. Buďte originální, a darujte květiny v netradičním pojetí a provedení. Skvěle se hodí jako dárek k narozeninám, ale i za promoci, na Den žen či svátek maminek. S tímto dárkem rozhodně vedle nešlápnete, a naopak potěšíte každou ženu, protože tímto dárkem dáte najevo, že jste si s výběrem dali opravdu záležet.