Každý zvířecí mazlíček se vždy svým pánům nějakým způsobem přizpůsobí. V dnešní době se dá říct, že je skoro zvykem, když pániček spí se svým mazlíčkem v posteli.
zlatý retrívr štěně
Víte ale o tom, že je to velmi nehygienické? Kromě toho, že přes den skotačí venku a pak vám nanesou ten binec zvenčí domů a vy máte všude špinavé šlápoty a všeho možného, vám nevadí, že je máte i v posteli? I my lidé se večer koupeme, abychom šli spát čistí. To se vám chce každý večer vašeho miláčka koupat, aby s vámi mohl spát v posteli? Neříkejte, že jej takhle pravidelně každý večer koupete. První věc je hygiena a druhá některým z vás přijde možná absurdní, ale napadlo vás někdy, že tím vašeho miláčka rozmazlujete? Například správný pes patří k boudě a ne domů. My bychom určitě doma nechtěli mít tunu chlupů a nacházet je všude možně po domě.

Všechny zvířata bohužel přenáší velké množství bacilů, a jestliže má někdo oslabenou imunitu, je to pro něj velmi zlé.
Lidé většinou své miláčky berou do postele z toho důvodu, že je jim smutno. A co takhle vyzkoušet plyšáka? Ten alespoň celé dny neskotačí venku. Upřímně, myslím si, že ani pro ty zvířátka nemusí být dvakrát příjemné válení se v posteli. Pokud patříte k těm, kteří si berou svého mazlíčka do postele, měli byste se nad tím opravdu zamyslet.
zrzavá kočka
Převážně si do postele mazlíčky brávají ženy než muži. Chlap je rád že se může pořádně rozvalit, vyspat se a nemusí se s nikým dělit.
Také se může stát, že pokud například vašeho pejska budete chtít spaní v posteli odnaučit, už může být také pozdě, jelikož už je na to navyknutý. V takovém případě bude odnaučení už těžší, ale pokud nepovolíte, pak se vám to určitě podaří. Nesmíte se ale nechat poddat tím roztomilým obličejem vašeho miláčka.

Pokud byste se chtěli dozvědět více, zkuste navštívit .