Internet využíváme také k setkávání. Mnoho skupin lidí si zakládá různé klubové stránky a podobně. Přesně v tom duchu vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá. Nejsou to ovšem jen čistě zájmové záležitosti. Rádi se druží také lidé různého vyznání. Najdeme webové stránky jednotlivých farností nebo církevních obcí, oficiální stránky církví, ale také informační portály, které mohou být zároveň rozcestníkem k předchozím stránkám.
Jeden z nejvýznamnějších náboženských portálů je Katolík, pro členy a přátele římskokatolické církve. Zároveň je tento portál rozcestníkem k různým dalším užitečným a podnětným odkazům. Co na těchto stránkách najdete?
kříž u stromu 

Abyste se snáze zorientovali

Na levé straně najdete celou řadu kategorií, na téma církev najdete kategorie o církvi, svědectví, otázky a odpovědi, církevní kalendář, rodina, literární tipy. Na téma rozcestník najdete odkazy všech farností. Na pravé straně najdete také množství užitečných věcí, například kterého svatého si církev daný den připomíná, dále najdete dnešní a nedělní liturgii, aktuality s vloženými linky.
V hlavním těle webové stránkynaleznete články a nad ním kategorie katolík, seznamka, gynekologická poradna, pohlednice.
Seznamka je samozřejmě velmi oblíbený odkaz, protože katolickou seznamku rádi využívají nejen členové katolické církve, ale i jiných církví a nezřídka i lidé nevěřící.
notebook Aplle
Portál je určen pro lidi otevřené, nevyhýbá se žádným otázkám.Pokud je cokoli, co Vás zajímá, byť by to bylo na hraně korektnosti, nemusíte se obávat poslat adminovi dotaz. Portál nespravují žádní nekompetentní nadšenci, ale na otázky odpovídají vždy odborníci. Například kněží na otázky duchovní, lékaři, pokud se to týká například tématu antikoncepce a jejich zdravějších alternativ.
Kategorii pohlednice oceníte zvláště v období církevních svátků, pokud budete chtít poslat svým příbuzným a přátelům hezkou tematickou pohlednici.