Celý rok se děti snaží a pilně se učí. Na konci školního roku je čeká odměna v podobě školních výletů. Žáci prvního stupně ocení téměř cokoliv. Ať už jedou kamkoliv, většinou jsou opravdu nadšené. U starších děti, tedy žáků druhého stupně, již nastává menší problém. Také budou nadšené, pokud však pojedete opět do tradiční zoologické, zůstane jim nadšení pouze z toho, že se prostě již nemusí učit a mohou strávit den mimo školu.

Jaký výlet tedy zvolit, abyste dětem udělali opravdu velkou radost?

Vyzkoušejte něco nového. Výlety s předem vytvořeným programem jsou vhodné jak pro děti, tak pro učitele, kteří se nebudou muset starat téměř o nic. Budou si tak moct užívat zábavu s dětmi na plno.

všichni za jednoho

Starší děti ocení výlet s přespáním. To nabízí připravený dvoudenní výlet do Štramberku. Během něj je čeká bohatý připravený program zahrnující tyto aktivity –

  • Návštěva místního hradu Štramberk a věže Trúba –děti si mohou spočítat počet schodů do věže, podívat se do místní vyhlášené hladomorny a zodpovědět otázky velmi zajímavého kvízu.
  • Střelba z lukuje pro mnohé něčím naprosto novým. No řekněte, kdy jste si naposledy vyzkoušeli právě tuto aktivitu?
  • Stezka českých velikánůje velmi poučná, ale přesto zábavná. Určitě je mnohem zábavnější, než v podání učitelů, kdy žáci sedí v lavicích. Možná, že nyní děti budou konečně poslouchat a konečně přijdou této tematice na chuť.
  • Pekárna Štramberských ušíumožní dětem poznat tajemství pekařů. Co je však mnohem zajímavější, nejen že na vlastní oči uvidí, jak se takové vyhlášené Štramberské uši pečou, ale budou si moci sami upéct své výrobky.
  • Aqua-terra expoziceukáže dětem spoustu úchvatných živočichů, jako jsou ještěři, pavouci, exotičtí hadi či tropické ryby. Zároveň však mohou spatřit u nás velice vzácnou dravou želvu kajmanku nebo také roztomilou opičku.
  • Terénní čtyřkolky –tak na to uslyší snad každé dítě. No řekněte, kdo z vás netoužil v tomto věku po jízdě na čtyřkolce?

školní autobus

Tak co myslíte? Ocenila by vaše třída takto nabytý a zábavný program? Zajisté ano. Připravte tak dětem překvapení a vezměte je letos na něco výjimečného.