Vzpomeňte si na situaci, kdy se začnete bavit s neznámým člověkem, nejčastěji s někým, kdo Vás požádá o pomoc nebo se Vás jen na něco zeptá. Jedná se o situace, které netrvají dlouho. Nejčastěji se při takovém kontaktu lidem díváme do očí a čekáme, co nám odpoví nebo řeknou. Při tomto kontaktu koukáme lidem do očí, když se s nimi bavíme. Očima můžeme vyjádřit mnoho emocí. Je v nich vidět smutek, strach i radost a mnoho dalšího. Dá se navázat oční kontakt a tím, aniž bychom cokoliv řekli, dáme někomu najevo, náš zájem o něj. Dáváme tím najevo, že jsme si daného člověka všimli, když se na něj déle díváme a věnujeme mu, náš pohled. Můžeme i svádět.

oční kontakt

Ženy mohou svůj pohled ještě o něco vylepšit. Příkladem je třeba sérum na růst řas. Mnoho dívek chce mít už od dob, kdy se začnou malovat, krásné, husté, dlouhé řasy. Pokud je nemají od přírody takové, jaké chtějí, tak si mohou pomoci například tímto výrobkem. Aplikuje se přímo na řasy a jeho pravidelné užívání má pozitivní vliv na růst. Jestliže je někdo zvyklý se malovat, tak si pak může zdokonalit své oči namalováním. Zvýrazněním řas a očních víček ať už za pomoci řasenky, stínů nebo linek působí pěkně na každé ženě. Pokud si dívka zvýrazní svůj pohled líčením, tak si dopomůže k lepšímu vzhledu. Pokud však zůstane pouze u séra, které ji pomůže k dokonalosti, tak to jistě také stačí. Na dívkách si muži všímají nejen jejich těla, ale také jejich vlasů, nehtů a očí. Je to jejich vizitka, jak se o sebe starají.

líčení očí

K úpravě řas můžeme přidat také obočí. To se dá upravit do určitého tvaru. Můžeme si změnit barvu podle toho, jakou barvu máme vlasů nebo pouze podle toho, jaká barva obočí se nám líbí. Do požadovaného tvaru jej upravujeme za pomocí pinzety, která je k tomu přímo určená. Také můžeme využít šablon, které nám pomohou správně vytvarovat požadovaný tvar.