Kdyby si mohl člověk vybrat, zda chce prezentovat svou ekonomickou situaci před poskytovateli půjček zrovna v době, kdy se mu moc nevede, nebo by své těžkosti raději zamlčel, je logické, že by dal přednost druhé z oněch právě předestřených možností. Tedy že by si svou momentální dost možná i učiněnou mizérii radši nechal jenom pro sebe. Aby se nemusel stydět za to, kam až to dopracoval, a zároveň aby ani neriskoval, že mu řeknou, že by to nedokázal splácet, načež by ho odmítli.

koruna

A proto se takovému člověku nejednou vysloveně rozzáří očička, zví-li o jakési hypotéce bez registru či bez dokládání příjmu. Protože už i jenom takový název v něm vzbuzuje naději, že se ho u dejme tomu https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/hypoteka_bez_registru/ nebudou ptát, že ho nebudou prověřovat, že mu půjčí bez vrtání se v jeho soukromí a s ním souvisejících problémech.
Což je – jak se nakonec ukáže – sice jenom iluze, protože i zde se budou na jeho finanční situaci ptát, ovšem přesto se není třeba nad touto ‚podlostí‘ rozčilovat. Protože nebankovní poskytovatele půjček nebude zajímat, má-li dotyčný peněz hodně nebo málo, ale jenom to, má-li takový příjem, aby zvládnul splácet. Nic víc.
A pokud to zvládne a má vhodnou nemovitost, již by mohl dát za poskytnutou půjčku do zástavy, má vystaráno. Protože nic víc tu vlastně zapotřebí není.

koruny české

Takovému žadateli bohatě stačí, vyplní-li na internetu jednoduchý dotazník a zašle e-mailem několik snímků výše zmíněné nemovitosti, a pak už se může jenom těšit na to, až s ním zástupce nebankovní společnosti dojedná detaily, pak se podepíše smlouva a peníze, jež lze použít na cokoliv, jsou na cestě.
Vše je tu vyřízeno velice rychle. Jak doba splácení, jež se může protáhnout klidně i na třicet let, tak výše splátek, úroky, poplatky a tak dále. A žadatelovy registry a příjmy tu hrají téměř bezvýznamnou roli.
Takže je to vlastně dokonalá volba. Byť není, jak vidno, zase až tak úplně bez příjmů a registru.