Sáček, úplně obyčejná věc, kterou používáme s naprostou samozřejmostí. Nepostradatelný pomocník. Možná jsme nikdy ani nepřemýšleli, k čemu všemu se vlastně může hodit a jaké možnosti nám jeho použití skýtá. Nejen tom, ale sáčky najdeme v různém provedení. Používáme igelitové, papírové, ale třeba i plátěné, jutové nebo kožené. Zakoupit si  můžete jakoukoliv velikost a zpracování. Záleží, na co chcete sáček použít.
čaj v sáčku

Potřebujete zamrazit maso, ovoce nebo zeleninu?

Pak nejspíš sáhnete po sáčku určeném speciálně do mrazáku. Jsou pevné a odolnější než běžné mikrotenové sáčky a můžete je použít i vícekrát a na víc se prodávají v různých velikostech.
jahody v sáčku

Chcete dobře uložit chléb nebo pečivo? Pak si rozhodně kupte sáček plátěný nebo lněný. Chléb vám v něm vydrží dlouho čerstvý. Máte-li srdce romantika, můžete plátěný sáček obšít krajkou nebo ručně pomalovat.

Nemáte kde skladovat bylinky? Hodí se vám sáček papírový. I tady máte možnost výběru. Jistě vás potěší sáček s okénkem, kde na první pohled uvidíte, jakou bylinku v něm máte uloženou. Papírový sáček využijete i na skladování drobného sušeného ovoce.

Sáček si můžete ušít i z vlastních zdrojů. Sáčky ušité z plátna obšité třeba háčkovanou krajkou a naplněné vonnou levandulí nebo mateřídouškou mohou být milým dárkem pro vaše blízké. Sáčky naplněné bylinkami si vložte pod polštář. Jejich příjemnou vůni oceníte při usínání.
ořechy v pytli

Na balení dárků se vám hodí sáčky z organzy. Vypadají velice hezky a dárek velmi oživí. Stejně tak se vám budou hodit celofánové sáčky i tady budete mít na výběr mnoho barevných variant.

Nepostradatelné jsou sáčky na čaj. Kdo nerad používá sypané čaje, nejspíš se bez tohoto sáčku neobejde. I po použití vám čajový sáček může být ještě prospěšný. Ženám se hodí jako obklad na unavené oči.

Vyberte si, zda vám více vyhovují sáčky na jedno nebo více použití.