Většina výzkumu na světa odpovídá tomu, že jen malá většina žen umí řídit tak, jako mužské pohlaví. Není divu, ženy jsou už od nedávna zvyklé spíše na práci o domácnost, kdy má muž obstarávat peníze a žena chod domu. Jsou však určité výjimky, u kterých to neplatí.
BMW interiér

Nenechte nic náhodě a při koupi nového vozu zvažte všechna pro a proti. Nejen že s vámi stráví automobil dlouhé roky, ale jde také o to, aby bylo pohodlné a odpovídalo vašim přáním. Vždy v prodejně vyzkoušejte zkušební jízdu, nejen že poznáte samotný automobil, ale také vyzkoušíte jeho jízdní vlastnosti. Nemusíte se bát, určitě Vám v každé dobré prodejně vyhoví, přece jenom jde i o jejich kšeft a jsou tam od toho.
interiér automobilu
Poté co jste už skoro rozhodnuti o modelu, přijde řada na to, zda si koupit auto s klasickou či automatickou převodovkou. Tuhle verzi nabízí stále více a více modelů, protože komfort je u automobilek na prvním místě. Pokud jste tedy ve zkušební jízdě nejeli s automatem, vyžádejte si to.
Pokud se Vám zdá, že Vaše drahá polovička není nejlepším jezdcem na silnicích, je právě automat nejlepší volbou. Znáte to, čekáte v kopci, než popojede kolona a furt a furt to chcípá, či popojíždí dozadu v kopci? Tohle se Vám nemůže s automatickou převodkou stát. Auto se bude pomalu rozjíždět, a vaše žena nebude muset dělat vůbec nic než přidat trošku plynu a na druhé noze si může dělat manikúru. Žádné řazení, jediné co musíte, je sešlápnout jeden ze dvou pedálů, kdy jeden udává plyn a druhý brzdu, na což Vám bude stačit pouze jedna noha. Není nic jednoduššího než točit volantem a užívat jsi komfortní jízdu bez řazení.
Mercedes v automatu
Pokud se rozhodnete pro automatickou převodovku, určitě neprohloupíte, nejen že vaše žena bude mít vysněný komfort, bez jakéhokoliv stresu z toho, že by jí automobil mohl zdechnout na křižovatce, ale také ji zajistíte větší bezpečnost, která je hlavní předností.