Hledáte odpočinek, kde budete moci na chvíli zapomenout na každodenní stres a pracovní povinnosti? Chcete na chvíli vypnout a věnovat se jen sobě? Potřebujete uvolnit ztuhlé svalstvo a vyčistit mysl. Vše potřebné najdete na jižní Moravě. Krásné hotely v Mikulově na Moravě Mikulov.Galant vás určitě nadchnou. Máme rozsáhlé wellness centrum, kde si každý přijde na své.

  • Pro děti i dospělé máme krásný krytý střešní bazén. Děti se tu vyřádí a vy si užijete kouzelný výhled na vinice a dominanty Mikulova.
  • Na střeše si můžete užít vířivých van. Pro páry i skupiny lidí. Vany jsou v otevřeném prostoru a v letních dnech můžete využít k opalování v odpočinkovém prostoru. Načerpat čerstvý vzduch v bublinkové koupeli s krásným výhledem. Co víc si přát?
  • Můžete se oddat do rukou našich specialistů a nechat si promasírovat celé tělo nebo využít zábalů. Nabízených masáží je mnoho například reflexní masáž chodidel, thajská olejová masáž, indická masáž hlavy, medová a čokoládová masáž nebo masáž lávovými kameny. Ze zábalů můžete zvolit rašelinový, parafínový nebo jílový.
  • Pro ženy ale i může, které o sebe rádi pečují, se mohou objednat na kosmetiku a péči o tělo. Zajistíme ošetření obličeje a dopřejeme obličeji speciální pleťové masky.

kosmetika

  • Dále nabízíme speciální program proti boji s celulitidou a pedikúru. Pro milovníky líčení nabízíme minikurz denního líčení.
  • Pro zamilované páry tu jsou privátní zážitkové koupele. Kde se oddáte svému protějšku v romantickém prostředí a kouzelné atmosféře.

Přijeďte sami nebo s rodinou či dobrou kamarádkou. Odpočinek vám náš hotel rozhodně nabídne. K dobrému odpočinku patří i kvalitní jídlo, které vám nabídneme v pivovarské restauraci s letní terasou.

česká kuchyně

Upřednostňujeme českou a moravskou kuchyni z kvalitních sezónních surovin. Večery můžete strávit nad sklenkou dobrého vína v naší vinotéce nebo ochutnat naše vlastní pivo.