Než se začnete doopravdy stěhovat do nového bytu či i domu, musíte si nejprve zařídit volno v práci a zorganizovat všechny práce které vás čekají. Budete muset všechno roztřídit a pobavit. Jenže do čeho? Spousta lidí byla zvyklá najít si v obchodě krabice od banánů, které jsou pevné a dost velké na to, aby se do nich vešla spousta věcí, a to i těch křehkých. Dobré je mít doma i bublinkovou folii a další materiály, do které můžete zabalit křehké věci. Ideální jsou i letáky, které můžete natrhat a namačkat podle potřeby. I ony dokážou tlumit nárazy a ochránit třeba součástí nábytku.

balení věcí

Abyste nic nepoškodili, je nutné pravdu důkladně věci balit a skládat do auta tak aby se nejlépe nic nehlo. Často to sice není možné ale za pokus to stojí. Je potřeba postupovat rychle ale přesto opatrně. Nejlepší je si na stěhování najmout stěhovací firmu, která všechny práce udělá za vás. Stěhovací firmy mají k dispozici nejen dostatek lidí, ale také auta, bez kterých stěhování půjde jen velmi těžko.

Přestěhujte všechno bez poškození
Nikdo nechce začínat nový život v novém domově tak, že bude třídit poškozené věci a vyhazovat je. Zabraňte poškození interiéru během stěhování jednoduchými kroky Odesto
, díky kterým nebudete mít poškozený ani jeden jediný kousek nábytku. Jestli si nevíte sami rady s ochranou rohů, hran nebo třeba vyndaných šuplíků, podívejte se na internet. Stačí všechno dobře obalit papírem nebo bublinkovou folií a máte po starostech.

stěhování sedačky

Abyste snížili triko poškození věcí během stěhování na minimum, nechte to na firmě. Mají zkušenosti a ví co jak vzít a kam to dát aby neriskovali poškození věcí. Nebudete se muset trápit s nošením těžkého nábytku, a dokonce nebudete muset ani řešit úklid po stěhování a nebo uložení věcí, na které zatím nemáte dostatek místa. Stěhování nemusí být pohroma pro celou rodinu.