Plánujete vodáckou výpravu – kdo se rozhodne naplánovat vodáckou výpravu pro své kamarády, bude pravděpodobně vybírat vhodnou řeku a vhodný říční úsek. Některá místa jsou pro vodáky atraktivní, jiná zas třeba nebezpečná. Někde je regulovaný průtok vody, jinde může být řeka v létě na suchu. Někdy jsou za vyššího stavu vody nebezpečné úzké meandry pokryté křovím a nebezpečné jsou i válcové jezy s vracákem. Na Facebooku byste mohli objevit i někoho, kdo natáčí plavbu lodí nebo raftem i s patřičným komentářem. Máte pak skvělý přehled, jak to v daném úseku vypadá, a můžete se pak rozhodnout, zda to také vyzkoušíte, nebo se tomu raději vyhnete.

notebook na stole

Pro vodáky je natáčení plavby na mobil skvělou pomůckou, je to svým způsobem instruktážní záležitost, která může začátečníky naladit nebo odradit, může je varovat před skutečným nebezpečím, může jim nabídnout krásná místa v okolí řeky, která stojí za zhlédnutí, může jim ukázat, jak se vyhýbat překážkám, jak přenášet plavidla přes jezy, jak je spouštět (koníčkovat), zkrátka jim můžete nabídnout něco podobného, co Josef Abrhám a Libuška Šafránková předvedli divákům ve filmu Svatební cesta do Jiljí.

stahování videa z YouTube

Montujete nábytek a návod je nepřehledný – někteří lidé rádi pomáhají druhým a přispívají svými videozáznamy například v podobě návodů na sestavení nábytku a jinými montážními pracemi v domácnosti. Návody jsou velmi cenné i pro automobilisty, kteří si sami např. mění vzduchové filtry, olej a olejové filtry, autožárovky, nebo nasazují nosiče kol a zahrádky na střechu. Pro začátečníky a nezkušené kutily či provozovatele vozidel je skutečná pomoc a YouTube downloader mp4 Stahuj videa tu najde své uplatnění. Jednoduše si stáhnete na notebook instruktážní videosekvenci a podle ní pak postupujete při práci. Instruktážní videa bývají ? mnohem lepším řešením, než zdlouhavé textové popisy.