Vagína, penis, bradavky ženských prsů – intimní místa, související s rozmnožováním, která se také jako jediná zakrývají plavkami, když máte chuť zajít do bazénu nebo na veřejné koupaliště. Když se procházíte po trávníku podél venkovního bazénu a rozhlédnete se kolem sebe, nikde žádnou vagínu, penis ani bradavky ženských prsů nezahlédnete odkryté, výjimkou jsou samozřejmě nudistické pláže a podobná prostředí, ta ovšem tvoří jen velmi malý podíl vůči celku. U bazénu si však nikdo neláme hlavu, aby zakryl svůj pupík a chodidla. Připadá vám, že obnažený pupík a bosá chodidla nepatří k intimním partiím, a že nestojí za řeč, aby se jejich zakrýváním někdo zabýval? Pak se mýlíte.

bosé ženské nohy

Chodidla jsou intimní víc, než si myslíte

Obojí jsou silnou u erotogenní zónou a zejména chodidla jsou opatřena mnoha nervovými vlákny, která jsou propojena s tělesnými orgány, což potvrzují i výsledky reflexních masáží. Jinými slovy, kdokoli vám ukáže svá bosá chodidla, kdokoli vám dovolí se jich dotýkat a mít je ve své blízkosti, jako by se vám snažil sdělit: „To jsem já, tady mě máš, máš v rukou celé mé tělo, všechny jeho zaznamenané prožitky.“

Z hlediska intimity jsou tedy chodidla na stejné úrovni, jako genitálie, a z hlediska energetického či duchovního, chcete-li, jsou dokonce na vyšší úrovni. Chodidla jsou jakýmsi záznamovým médiem, podobně jako např. pevný disk vašeho počítače.

ženské nohy pod dekou

Budete-li si dopřávat v Praze footjob, počítejte s tím, že vám masérka nabídne celé své já, a že máte možnost se s ní tímto způsobem blíže seznámit, co se týče energií, včetně té sexuální. Footjob také bývá mezi masérkami velmi oblíbenou technikou, ačkoli je poměrně fyzicky náročný, zejména na břišní a stehenní svaly, ale i přesto si s vámi masérka užije nebývalou rozkoš, neboť hlazení vašeho těla vnímá skrze mnoho reflexních bodů.